برای دریافت نامه از آدرس مجازی استفاده کنیم یا حقیقی


برای دریافت نامه از آدرس مجازی استفاده کنیم یا حقیقی این سوالی است که خیلی ها می پرسند چون با گسترش دفاتر و آدرس های مجازی دوستان شاید تمایل داشته باشند از مشخصات مجازی برای دریافت نامه ارسالی گوگل ادسنس استفاده کنند ، در نظر داشته باشید که هر دلیلی نامه ارسالی گوگل به دست دوستتون نرسیده ، خب آدرسی که شما دارید مجازیه ؟ خب چطوری میخواهید حسابتون رو تایید کنید ؟

برای دریافت نامه از آدرس مجازی استفاده کنیم یا حقیقی

برای دریافت نامه از آدرس مجازی استفاده کنیم یا حقیقی

هدف از دادن آدرس به  گوگل ادسنس اینه که ما بتونیم نامه ای را که حاوی کد تایید آدرس است دریافت کنیم ، حال فرقی نداره این روش چه با آدرس مجازی باشد یا حقیقی فقط ما از کد داخل نامه مطلع شویم که بتونیم آدرس را تایی کنیم کافی است. نامه ی یک نامه ی معمولی و بدون کد رهگیریه ، ممکن تا سه بار نرسه و مجبور بشید که حسابتون رو از طریق کارت شناسایی یا قبض آب یا برق و اجاره نامه که به نام شخص صاحب حساب ادسنس تایید بشه ! در این مورد حتما باید یک شخص حقیقی باشه که بتوان از مشخصات فردی آن برای تایید آدرس در پنل گوگل ادسنس استفاده کرد.. وقتی قرار باشه نامه نرسه آدرس حقیقی و فرد حقیقی هم نمیتونه کاری بکنه ، چه برسه با مشخصات مجازی!

شما از کسانی که این سیستم رو ارائه میدن بپرسید که اگر نامه ی گوگل برای بار سوم نرسید چطوری میخوان حساب  ادسنس رو تایید کنند ؟ و در این رابطه می توانند کمکی به شما بکنند

حتما این نکته را در نظر داشته باشید که  اکانت ادسنس به نام شما نباشه ، چون شما هیچ واقعیتی در کشور مورد نظر ندارید، پس عملا هیچ کاری با اسم و مشخصات شما نمیشه کرد و  اگر هم کسی گفت ما اکانت به نام خودتون  میزنیم ، حتما از روش های تایید آدرس و حساب اطلاعات دقیقی به دست بیارید ، هر چند که اینطوری مقدور نخواهد بود .

 

لطفا به اشتراک بگذارید
فروش اکانت های گوگل ادسنس

این مطالب رو حتما مطالعه کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *