کسب درامد از گوگل ادسنس

فروش اکانت های فعال گوگل ادسنس برای اولین بار در ایران

فروش اکانت های فعال گوگل ادسنس برای اولین بار در ایران که توسط سایت ما ارائه می شود،  یک خدمت جدید برای دوستانی است که نمیتوانند از طریق سایتشون تایید گوگل ادسنس بگیرند ، یا احیانا آشنایی  با قوانین اولیه و کافی که میتوان یک سایت رو معرفی کرد برای گرفتن حساب تایید شده گوگل ادسنس را ندارند و یا به هر دلیلی دوست دارند که یک اکانت  آماده تحویل بگیرند بستری بسیار مناسب و آسان خواهد بود .

از اول ۲۰۱۸ گوگل آپ دیت جدیدی برای نمایش هوشمند تبلیغات  ارائه داد که باعث آزرده خاطر شده کاربرهای بسیاری مخصوصا دوستانی که با بلاگر کارمی کنند شد. عملکرد این آپ دیت به گونه ای است که تبلیغات در صفحاتی که منحصرا عکس دارند کمتر نمایش داده می شود و یا اصلا نمایش داده می شود و گهگاهی هم تمام این موارد درست است ولی کلیک  رو تبلیغات کاهش می یابد. البته دامنه این تبلیغات هم به یوتیوب کشیده شده و به طور کلی شرایط را سختر کرده ، دوستانی که تغییراتی در آمار بازدید و کلیک خود مشاهده می کنند لطفا در قسمت کامنت ها یا در فروم سایت اعلام کنند که  بتونیم راهی مناسب برای متعادل سازی و کاهش درآمد به دست بیاریم . به زودی متن جامع و تاثیرات این  آپ دیت جدید گوگل ارائه خواهم داد.

 

در ادامه مطلب بالا ، ابتدا لازم است که دوستانی که تمایل به خرید اکانت دارند از این موارد آگهی پیدا کنند :

 

  • ارزش پول کشور مقصد در مقابل پول ایران ، به نحوی باشه که حداقل دامنه تغییرات زیاد باشه که بتونید درآمد خوبی داشته باشید.

 

 

 

  • توجه داشته باشید که پروسه کسب درآمد از ادسنس زمان بردار است و شخصی رو که پیدا می کنید حتما این قضیه را در میان بگذارید انتظار درآمد ماهی ۱۰۰۰ دلار در ماههای اول غیر واقعی به نظر می رسد !

 

 

ویژگی ها اکانت های فعال گوگل ادسنس  :

  • اکانت ها fresh هستند : یعنی اینکه  میتوانید آدرس پستی رو با مشخصات فردی رو که دوست دارید رینیم کنید و همچنین مشخصات بانکی رو می توان در همان کشور رینیم کرد به عبارتی برای اکانت ها تایید آدرس که گوگل نامه ارسال می کنه گرفته نشده است .

 

 

  • اکانت ها non-hosted هستند : یعنی اینکه اکانت ها با سایت تایید گرفته شده اند و فقط کافی است که کدها رو بردارید و در هرجای که دوست دارید بزارید ،اکانت های که با یوتیوب تایید  گرفته می شوند فقط در خود یوتیوب کاراایی دارند (hosted account ) و نمیتوان از کدهای این مدل اکانت ها در سایت یا بلاگر استفاده کرد ، و همچنین اکانت های که با بلاگر هستند فقط و فقط کدها در بلاگر ظاهر می شوند و نمی توان از این کدها برای یوتیوب یا سایت استفاده کرد(hosted account )  به این دو نوع مدل اکانت می گویند ، اکانت های hosted  می گویند . 

 

  • اکانت ها no admob  هستند: یعنی اینکه این اکانت بوسیله اپلیکیشن های مبایل فعال نشده اند ، به عبارتی دیگر درخواستی که برای ادسنس داده شده به وسیله اپلیکیشن مبایل نبوده

 

مهمترین سوال دوستان در مورد فروش  اکانت های فعال گوگل ادسنس در ایران :

 

 

 

  • آیا شما اکانت ادسنس را همراه با آدرس پستی تو مشخصات بانکی تایید شده ارائه می دهید؟

جواب : خیر ، به دلیل طولانی بودن پروسه کسب درآمد از گوگل ادسنس و به دلیل مشکلات مالی و ارتباطی  ارائه این آبشن مقدور نخواهد بود ، برای مطالعه مفصل در این مورد لطقا بخش درخواست اکانت گوگل ادسنس با آدرس پستی و حساب بانکی تایید شده را به طور کامل مطالعه کنید .

 

 

 

 

  • چکونه میتوان فهمید که اکانت فعالی که تهیه شده آیا hosted است یا non-hosted ؟

در سایت بار سمت چپ پنل گوگل ادسنس آبشنی وجود دارد به نام third party که اگر وارد آن قسمت شدید ، به طور کامل نشان میدهد که آیا تایید این اکانت با یوتیوب بوده یا بلاگر یا سایت ، اگر تایید گرفتن  با یوتیوب باشه  آدرس سایت یوتیوب درآنجا قرا داره و اگر تایید با بلاگر باشه آدرس سایت یوتیوب درآنجا قرار داره  در این شرایط این اکانت hosted  است در  غیر اینصورت اگر در این قسمت عبارت not data  باشه این اکانت hosted  است. و راه دوم تشخیص که در تصویر زیر نمایش داده شده این است که در سمت راست  و گوشه سمت راست کنار آدرس ایمیل معمولا با رنگ قرمز نوشته شده Hosted  این دو روش برای تشخیص نوع اکانت فعال گوگل ادسنس .

فروش اکانت های فعال گوگل ادسنس برای اولین بار در ایران

فروش اکانت های فعال گوگل ادسنس برای اولین بار در ایران

 

فروش اکانت های فعال گوگل ادسنس برای اولین بار در ایران

فروش اکانت های فعال گوگل ادسنس برای اولین بار در ایران

 

 

  • ویژگی های اکانت های hosted  بلاگر:

اکانت های که با بلاگر تایید گرفته شده اند : کدهای این اکانت ها فقط هنگامی که در بلاگر قرار داده بشوند ظاهر می شوند .

 

 

 

  • ویژگی های اکانت های hosted  یوتیوب :

اکانت های که با یوتیوب  تایید گرفته شده اند : کدهای این اکانت ها فقط هنگامی که در یوتیوب به حساب ادسنس لینک شود در ویدیو ظاهر می شوند .

 

 

 

  • ویژگی های اکانت های non-hosted :

کدهای این اکانت ها قابلیت این را دارند که در بلاگر ، وب سایت ، یا در اتصال کانال یوتیوب به اکانت ادسنس در ویدیو ظاهر شوند .

 

 

 

 

تذکر مهم  برای دوستانی که اکانت را برای  کار با یوتیوب تهیه می کنند

دوستان عزیزی که  اکانت  فعال گوگل ادسنس را به منظور کسب درآمد از یوتیوب تهیه می کنند ، لطفا ابتدا  از قوانین آپلود ویدیو در یوتیوب آگاهی کامل داشته باشند ، بعضا دیده شده که بسته شدن اکانت گوگل ادسنس به علت عدم رعایت قوانین یوتیوب بوده نه گوگل ادسنس ! قوانین  آپلود ویدیو برای کسب درآمد به تنهایی کمتر از ادسنس نیست ، اما برخی از دوستان صرفا اینکه چون ویدیو کپی رایت نیست به همان بسنده می کنند که در برخی از موارد باعث بسته شدن کانال و حساب ادسنس می شوند، دوستان کارشناس زیادی هستند که متخصص کسب درآمد از یوتیوب در ایران هستند، لطفا اطلاعات کافی را به دست بیاورید بعد اقدام به خرید اکانت ادسنس و لینک دادن آن به یوتیوب  کنید. 

برای آگاهی از قوانین یوتیوب و استفاده از ادسنس در کانال های یوتیوبی میتونید از آیدی زیر مشاوره دریافت کنید

تلگرام : sajadalazmni@

 

 

 

فعلا این موارد به ذهنم رسید که براتون توضیح دادم اگر به مسئله ای دیگری برخورد کنم یا سوال دوستان باشه حتما این متن را جامع تر ارائه خواهم داد .

 

 

 

 

برای دریافت مشاوره و فروش اکانت های فعال گوگل ادسنس برای اولین بار در ایران وارد گروه زیر شوید

====>>>  فروش همراه با مشاوره اکانت های فول اکتیو گوگل ادسنس در ایران<<<=====

 

 

 

 

 

رمز موفقیت در ادسنس :

آگاهی از قوانین ، تلاش کردن ، استفاده از تجربه دیگران ،  صبر ، کم توقع بودن ، رسیدن به پول

اگر  دو بار این پروسه رو با موفقیت بگذارنید ، چرخه ی بار سوم از ” پول ” شروع می شود .

منتظر سوالات و پیشنهاد های شما هستم

 

شاد باشید

 

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید