کسب درامد از گوگل ادسنس

خدمات نقد کردن درآمدهای ارزی و درآمد گوگل ادسنس در ایران

 

خدمات نقد کردن درآمدهای ارزی و درآمد گوگل ادسنس در ایران ، سایت ایران ادسنس مفتخر است که برای اولین بار به طور تخصصی و ویژه سرویس نقد کردن درآمدهای گوگل ادسنس را در ایران ارائه می دهد. بیشتر افرادی که در ایران زندگی می کنند و از ادسنس درآمد دارند معمولا با مشکل نقد کردن و یا تبدیل درآمد ارزی به ریال مواجه هستند، که سایت ایران ادسنس این سرویس رو ارائه می دهد .

 

 

این سرویس متناسب چه کسانی است ؟

افرادی که از گوگل ادسنس درآمد دارند و بنا به دلایلی قادر نیستند درآمدشون رو تبدیل به ریال بکنند می توانند از سرویس ما استفاده کنند .

 

 

 

روش کار به چه صورتی است ؟

 

 

روش نقد کردن درآمد ارزی گوگل ادسنسی شما به این نحو است که : ابتدا طی یک توافق قبلی با توجه به اینکه درآمد شما یورو ، پوند و یا دلار و ….. باشد، قیمت توافقی مشخص می شود و سپس شما درآمدتون رو که در حساب دوست یا آشنایان در خارج از ایران است به یکی از حساب های ما در کشورهای مختلف اروپایی واریز می کنید.

 

مراحل تایید ارسال ارز  و روش پرداخت ریال در ایران 

 

 

۱ ) مرحله اول : اسکرین شات نهایی که معمولا بانک ها  در اختیار مشتریان خودشون قرار میدهند را برای ما ارسال کرده و در همان لحظه معادل ریالی آن به حساب شما واریز می شود .

۲)  مرحله دوم : در اروپا معمولا در تعطیلات رسمی و روزهای شنبه و یکشنبه  تبادلات مالی تعطیل بوده و هیچ تراکنشی انجام نمی شود، یعنی اگر مثلا شما روز جمعه بخواهید به حساب یکی از دوستانتون در کشور دیگه اروپایی ارز وارد کنید ، چون روزهای بعد به تعطیلات میخوره ، پس شنبه و یکشنبه جز روز کاری محسوب نمی شود و برای مثال ارز ارسالی ما سه شنبه یا نهایتا چهارشنبه واریز می شود ، حالا به هر دلیلی توانایی گرفتن اسکرین شات را ندارید بعد از توافق اولیه و ارسال پول به حساب های ما در اروپا ، بایدحداقل سه روز کاری صبر کنید که پول به حساب های ما در اروپا واریز بشود ، بعد از اینکه تایید نهایی واریزی از طرف بانک مقصد اعلام شد ، معادل ریالی آن به حساب شما واریز می شود .

 

۳) برخی از موارد به علت مشکلات بانکی در برخی از کشورها ممکن است پول ارسالی شما به حساب های ما واریز نشود، که در این صورت پول به کشور مقصد مرجوع شده و باید مراحل ارسال دوباره تکرار گردد

 

۴) دریافت ها از تمامی حساب ها  مانند : حساب بانکی ، پی پل ، وسترن آنیون امکان پذیر است .

 

۵)  لازم به ذکر است که ما قادر هستیم تمامی درآمدهای ارزی شما رو چه درآمد از گوگل ادسنس و سایت های دیگه را به همین روش برای شما تبدیل به ریال کنیم 

 

 

 

 

 

برای دریافت مشاوره بیشتر با من تماس بگیرید

👇👇👇👇👇👇👇👇

 

آیدی تلگرام :  https://t.me/mahboubekhanom

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید