انتخاب وب سایت برای ثبت نام در گوگل ادسنس

در این مبحث قصد داریم به این مطلب اشاره کنیم که چرا باید به گوگل سایت معرفی کنیم؟ در مورد باید ها و نبایدهای معرفی سایت ؟ اینکه آیا سایت بهتره یا وبلاگ و…… صحبت خواهیم کرد .

فکر نمی کنم در مورد اینکه سایت چیه و برای ما چه نفعی داره تا الان مشکلی داشته باشید ( اگر نیاز دارید مباحث قبلی رو مطالعه کنید )

انتخاب وب سایت برای ثبت نام در گوگل ادسنس

انتخاب وب سایت برای ثبت نام در گوگل ادسنس

 

خب ، بعد از اینکه ما موضوع رو انتخاب کردیم ، متن های یا عکس ها رو با رعایت مواردی که در بخش های قبل گفته شده برای محتوی سایتمون آماده کردیم باید سایت رو به گوگل معرفی کنیم و گوگل بعد از بررسی  محتوی سایت ما برای ما ایمیل می فرستد که آیا سایتی رو که معرفی کرده ایم واجد شرایط دادن تبلیغ از طرف گوگل می باشد یا خبر ؟  که فعلا مشکلاتی رو که ممکن در مرحله پذیرش یا رد سایت از طرف گوگل براساس محتوی یا تعداد مطالب ممکن پیش بیاد کاری ندارم ، فعلا در مورد معرفی سایت میخواهیم صحب کنیم

مزایای سایت برای کسب درآمد از گوگل :

  • یک دامنه منحصر به فرد داریم که مخصوص خودمونه و این به محتوی ما ارزش میده
  • امکاناتش بیشتره
  • ویرایش قالبش بیشتر

 

معایب معرفی سایت برای کسب درآمد از گوگل :

 

  • برای شروع نیاز به کمی هزینه داره
  • کار کردن با کسی که آشنایی نداره سخته
  • ممکن باعث دلزدگی بشه

شاید کمی زود به نظر برسه  که در مورد اینکه گوگل با سایت سازگاری بیشتری داره یا وبلاگ صحبت کنیم ، اما در مورد پذیرش باید بگم که گوگل بیشتر محتوی رو ترجیح میده یا وبلاگ یا سایت بودن رو ملاک قرار بده ، تقریبا در شرایط  مشابه سایت و وبلاگ برای این کار  مثل هم عمل می کنند و نمیشه یکی رو کاملا بر دیگری ارجح دونست . این محتوی است که تعیین می کنه آیا گوگل سایت شما رو مورد  پذیرش قرار بده یا خیر .

 

تجربه ی خودم :

البته باید این مورد در قسمت وبلاگ توضیح میدادم ، اما چون احساس می کنم مطالب ناقصه باید همین جا بگم ، من در کل تجربه استفاده از هر دو( سایت و وبلاگ ) رو داشته ام . در بعضی از موارد از سایت استفاده کرده م و درشرایط دیگه از وبلاگ و در بعضی از حالت ها هم از هر دو به طور همزمان  استفاده کرده ام .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار