کسب درامد از گوگل ادسنس

خدمات فروش بک لینک

اهمیت بک لینک برایسئو کار ها کاملا مشخص میباشد.اما افرادی که تازه وارد کسب درامد از اینترنت شده اند،از اهمیت لینک بیلدینگ با خبر نیستند!!!بگذارید مراحل راه اندازی کسب و کار اینترنتی رو با هم مرور کنیم:

۱)خرید دامنه و هاست

۲)راه اندازی سایت

۳)گذاشتن مطالب اورجینال و مفید در سایت

۴)ایا مرحله چهار را می دانید؟!!!

تمام مراحل ۱ و ۲ و ۳ مهم هستند.اما ما به شما می گوییم که مرحله ۴ از تمام مراحل مهم تر هست.

سوال:چرا مرحله ۴ از تمام مراحل مهم تر هست؟

جواب سوال شما را با یک سوال مهم از خود شما،جواب میدهیم.به نظر شما موتور های جستجوگر رتبه یک صفحه و مقاله را از کجا تشخیص میدهند؟!!در اینترنت هزاران مطلب مفید و اورجینال وجود دارد،موتور گوگل کدام مطلب را باید جزو ۱۰ سایت اول قرار دهد؟!!

شما باید سعی کنید از سایت های خوب و با کیفیت بک لینک دریافت کنید.اینطوری میتونید بازدیدکنندگان بیشتری رو به سایت خودتون جدب کنید.

توجه:بک لینک و لینک بیلدینگ یک موضوع ساده نیست که بشه اونو تو ۱ صفحه و یا ۵ صفحه تموم کرد،ما فقط یک دید مختصر به شما دادیم.

 

نکته مهم: شاید شما هم سایت خارجی دارید و با ادسنس کار میکنید و بازدید کننده های سایت شما خیلی کم هست.اگر مراحل ۱ و ۲ و۳ رو رعایت کردید و نتیجه نگرفتید،ناراحت نشید.چون هنوز مرحله چهار باقی مانده است!!!عجله نکنید.شاید برای شما سوال باشد که چطور میتونید بک لینک خارجی بسازید و یا بخرید؟!!!

بله درست شنیدید.خیلی از سایت ها هستن که بک لینک میخرن و در این دنیای پر رقابت اینترنت،این یک چیز بدیهی هست.البته اینطور نیست که حتما با خریدن بک لینک حتما موفق میشوید.بک لینک سازی یک علم هست و بک لینک سازی ۲۰۱۶ خیلی پیچیده تر از سال ۲۰۱۵ هست!!!

خبر مهم:

در هر صورت ما برای کمک به ایرانی هایی که سایت ادسنس دارند و دوست دارند درامد هاشون رو بالا ببرن،کمک میکنیم تا سایت خودشون رو پر بازدید کنن.

کیفیت بک لینک ها واقعا عالی میباشد و این طور هست که مثلا اگر شما با کلمه( low fat salad) در صفحه ۸ نتایج گوگل باشید.با سفارش بک لینک ها ،در مدت ۳ هفته به صفحه ۴ نتایج گوگل میاد!!!!و اگر شما  با همون کلمه در صفحه ۴ باشید،با این پکیج بک لینک به صفحه ۲ میایید و در ۵۰ درصد موارد و اگر خوش شانس باشید،در صفحه ۱ قرار میگیرید و میتونید از گوگل بازدید زیادی بگیرید.

در صورتی که تمایل دارید پکیج بک لینک رو خریداری کنید و یا سوالی دارید،به ما ایمیل بزنید.(ایمیل ما در سایت موجود هست)

بک لینک ادسنس