کسب درامد از گوگل ادسنس

سفارش مقالات اورجینال

سلام به همه دوستان:

با توجه اینکه  احساس کردم خیلی از ایرانی هایی که با گوگل  ادسنس کار میکنند،نیاز به مقالات اورجینال با قیمت مناسب دارند،تصمیم گرفتم این پست رو بزارم:

*اهمیت مقالات اورجینال انگلیسی: امروزه با رشد کسب و کارهای اینترنتی و بالارفتن رقابت بین سایت های خارجی،خیلی از سایت ها برای بالا رفتن رتبه سایتشون نزد موتورهای جستجوگر(به خصوص گوگل) سعی می کنند محتوای خوب و اورجینال تولید کنند و خیلی از افراد ترجیح میدن با پرداخت یک پول قابل قبول،مطالب دلخواهشون رو دریافت کنند.

*مقالات اورجینال از دوجهت خیلی اهمیت داره:

۱)افتتاح حساب گوگل ادسنس با مقالات کپی شده؛غیر ممکن است!!بله غیر ممکن است.اگرچه  قبلا این کار شدنی بود،ولی در سال ۲۰۱۶-۲۰۱۵  این کار غیر ممکن شد و تجربه ما اینو کاملا اثبات میکنه.شما میتونید با گذاشتن ۱۰ مقاله مناسب اورجینال و گذشتن ۲ ماه از احداث وب سایتتون،حساب فعال گوگل ادسنس خودتون رو بگیرید..مطمن باشید با ۱۰۰ مقاله کپی هیج کاری نمی تونید کنید و بازی رو عملا باحتید!!!

۲)امروزه موتور های جستجوگر هوشمند شدن و میتونن به راحتی کپی بودن مطالب یک سایت رو تشخیص بدن.در این حالت سایت شما هیچ وقت نمی تواند در صفحات اول باشد و اگر هم به صفحات اول بیاید،به زودی باید با صفحات اول نتایج گوگل خداحافظی کنید!…هر چند فقط با داشتن مقالات اورجینال نمی توان در صفحات اول گوگل قرار گرفت!!!،ولی مطالب اورجینال اهمیت خودش رو از دست نمی دهد.

سوالی که باید از خودتان بپرسید: مطلبی که قبل شما توسط ۱۰ نفر دیگر ایندکس شده،چرا باید در صفحه اول باشد؟؟اگر قرار باشه همون مطلب در صفخه اول باشه،سایتی که برای اولین بار اون مطلب رو گذاشته،در نتایج بالا میاد!!

*متاسفانه بعضی از سایت های ایرانی که اقدام به فروش مقاله میکنند،هم قیمت های بالایی دارند و هم بیشتر مقالاتشون کپی هستن و خودشون هم متوجه نیستن!!!!

*****************************************************************************

مهم:تمام مقالاتی تهیه شده توسط ما  اورجینال بوده و به صورت تضمینی در اختیار شما قرار میگیرد و در صورت اثبات کپی بودن مقالات،مبلغ ان بازگردانده می شود.

شما می تونید هر موضوعی خواستید سفارش بدین و مقالات خودتون رو  حداکثر در عرض ۳ روز تحویل بگیرید:

 

  ♣ پشتیبانی تلگرام:

     iradsense@

een_rahmani@

                 ♣ ایمیل سفارش مقاله:

      aminrezaei8911@yahoo.com   

       een.rezarahmani@gmail.com

 

۱)مقاله ۵۰۰ کلمه ای(معادل دو صفحه) با موضوع دلخواه شما     ۱۶۰۰۰تومان                          

۲)مقاله ۷۵۰ کلمه ای (معادل جهار و نیم صفحه)با موضوع دلخواه شما  ۲۷۰۰۰ تومان

۳)مقاله ۱۰۵۰ کلمه ای(معادل  شش صفحه) با موضوع دلخواه شما   ۳۸۰۰۰تومان

۴)مقاله ۲۰۵۰ کلمه ای (معادل دوازده صفحه)با موضوع دلخواه شما    ۶۸۰۰۰ تومان