چرا گوگل ادسنس

چرا گوگل ادسنس شاید این  سوال خیلی از افراد باشه که ، مگه گوگل یک موتور جستجو نیست ؟ پس چطوری میشه ازش درآمد کسب کرد ؟ این همه سایت در دینا است ، چرا گوگل و چرا گوگل ادسنس ،باید خدمتون عرض کنم که گوگل در عین حال که یک  موتور جستجوی بی رقیبه، و یک غول اینترنتیه به تمام معناست اما همین سایت مشهور و پر بازدید یکی از پردرآمدترین سایت های برای وب مسترها و صاحبان وبلاگ است،گوگل ادسنس برای ایرانیان تا حد زیادی ناشناخته است،زیر این سرویس گوگل ادسنس  که یک بستر مناسب برای کسب و کار اینترنتی است از طرف دولت آمریکا تحریم شده است . به جرات می تونم بگم

چرا گوگل ادسنس

چرا گوگل ادسنس

که هیچ سیستم درآمد زایی در اینترنت به اعتبار گوگل و درآمدی که شرکت گوگل  پرداخت می کنه نمیرسه ؟!!! هیچ  سایتی نمیتونه ادعا کنه که از گوگل مطمئن تر ، کارآمدتر و پول بیشتری میده ، از طرفی این غول اینرتنتی   یکی از ساده ترین روش های کسب درآمد رو داره ، که اگر واقعا به این سیستم توجه کنیم ، میشه با ساده گیش پی برد، در این سیستم نیازی نیس که خریدی انجام بشه که همین امر مهمترین ویژگیش محسوب میشه ؟! پس خیالتون جمع باشه ، پشتمون گرمه چون طرف حسابمون گوگله ؟!!!! سرویسی که گوگل برای درآمد زایی وب مسترها در نظر گرفته ” گوگل ادسنس ” نام دارد، این سرویس گوگل ادسنس از سال 2005 اگر درست گفته باشم شروع به کار کرده و در حال حاضر بیش از 2 میلیون نفر در این سرویس درآمد زایی گوگل عضو

هستند،کسب درامد نیز من با خیلی از سایت ها کار کرده ام از سال 82 تا الان که این آموزش رو برای شما میزارم ، اما به شخصه هیچ سایتی رو اندازه گوگل دوست ندارم ، چون اگر پارامترهای مورد نیاز رو برای درآمد زایی بررسی کنیم در سایت های که از گوگل تقلید می کنن ، بیشتر سایت های پرداخت به ازاء کلیک در این زیر مجموعه قرار دارند ، گوگل بهترینشه از همه لحاظ .

پس خیالتون از این که فکر کنید گوگل کم پول میده، یا ممکنه قوانین سختی داشته باشه ، راحت راحت باشه .حالا که خیالمون راحت شد با تمام وجود و برای نیل به پول و استقلال مالی کارمون رو شروع می کنیم.برای مشاهده سایت اصلی گوگل ادسنس می تونید اینجا کلیک کنید.

در ادامه مباحث سعی می کنیم روش های کسب درآمد از گوگل ادسنس در ایران رو به صورت علمی آموزش دهیم،همراه با آموزش های رایگان ترفندهای کسب درآمد از گوگل، مشکلاتی که این سرویس در ایران دارد و راه حل ها را پیشنهاد می کنیم ، امیدوارم بتوید از گوگل ادسنس درآمد داشته باشید که همگی این موارد به صبر و تلاش شما بستگی دارد.

پیشتمون گرمه ،،، طرف حساب گوگله …..

پیش به سوی موفقیت

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *