کسب درامد از گوگل ادسنس

چرا گوگل، چرا ادسنس ؟حتما بخوانید

شاید این  سوال خیلی از افراد باشه که ، مگه گوگل یک موتور جستجو نیست ؟ پس چطوری میشه ازش درآمد کسب کرد ؟ باید خدمتون عرض کنم که گوگل در عین حال که یک  موتور جستجوی بی رقیبه، و یک غول اینترنتیه به تمام معناس اما همین سایت مشهور و پر بازدید یکی از پردرآمدترین سایت های دنیاس ، به جرات می تونم بگم که هیچ سیستم درآمد زایی در اینترنت به اعتبار گوگل و درآمدی که گوگل  پرداخت می کنه نمیرسه ؟!!! هیچ هیچ هیچ سایتی نمیتونه ادعا کنه که از گوگل مطمئن تر ، کارآمدتر و پول بیشتری میده ، از طرفی  گوگل یکی از ساده ترین روش های کسب درآمد رو داره ، که اگر واقعا به این سیستم توجه کنیم ، میشه با ساده گیش پی برد، در این سیستم نیازی نیس که خریدی انجام بشه که همین امر مهمترین ویژگیش محسوب میشه ؟! پس خیالتون جمع باشه ، پشتمون گرمه چون طرف حسابمون گوگله ؟!!!!

من با خیلی از سایت ها کار کرده ام از سال 82 تا الان که این آموزش رو برای شما میزارم ، اما به شخصه هیچ سایتی رو اندازه گوگل دوست ندارم ، چون اگر پارامترهای مورد نیاز رو برای درآمد زایی بررسی کنیم در سایت های که از گوگل تقلید می کنن ، گوگل بهترینشه از همه لحاظ .

پس خیالتون از این که فکر کنید گوگل کم پول میده، یا ممکنه قوانین سختی داشته باشه ، راحت راحت باشه .حالا که خیالمون راحت شد با تمام وجود و برای نیل به پول و استقلال مالی کارمون رو شروع می کنیم

پیشتمون گرمه ،،، طرف حساب گوگله …..

پیش به سوی موفقیت

 

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید