کسب درامد از گوگل ادسنس

توجیه کردن دوستانتان برای کسب درامد از گوگل ادسنس

شما به کاری که میخواهید و هدفی که در پیش دارید شک ندارید ، از طرفی برای این کار نیازمند دوستانی مطمئن و وفادار شاید به نظر کمی سخت برسه ، ولی غیرممکن نیست ، بسیاری از ایرانیان  برای تحصیل  در کشورهای اروپایی زندگی می کنند.

با ایرانیان زیادی صحبت کرده م بیشترشون  از لحاظ درآمدی وابسته به خانواده ها در ایران هستند ، پس در نظر داشته باشید چون کاری که ما می کنیم کاملا قانونیه ، برای اون ها مشکل پیش نمیاد، خب میتونه یک منبع درآمدی برای ما و بقیه دوستان باشه ، شما بعد از اینکه آگهی دادید ، با اولین شخصی که برای همکاری اعلام همکاری کرد ، قرار یک گفتگو رو سر فرصت میزارید .

برای اینکه کسی رو بخواهید به نحوه مطلوب توجیه کنید به شکلی که اگر سوالی پرسید بتونید جواب بدید مراحل زیر رو رعایت کنید

  • اول اینکه در مورد تحریم بودن این فعالیت براش توضیح بدید بهش بگید که به خاطر وجود این مشکله که به دوستان خارج از ایران نیازه
  • در مورد کارها و وظایفی که شخص مورد نظر باید انجام بده براش توضیح بدید ، گفتم خدمتتون که دوستانی که حاضر به همکاری با ما میشوند باید کد نامه رو برای شما ارسال کنند ، مبلغ عددی پول کمی که به حسابتون واریز میشه رو براتون ارسال کنند و در انتقال پولتون به صورت اینترنتی و در بعضی از مواقع بانکی براش بگید
  • در مورد پورسانتی صحبت کنید که در ازاء همکاری دوست شما در این بیزینس بهش میدید

از کل پولی  که گوگل براتون واریز می کنه این مقادیر ازش کم میشه :

  • مالیات بر درآمد متناسب با تعرفه مالیاتی در هر کشور
  • اگر انتقال از صرافی نیاز باشه که به نظر من نیاز نیس ، مبلغی کم میشه
  • و سهم دوستی که حاضر میشه مشخصات پستی و بانکیشو در اختیار شما بزاره

بعد از اینکه باهاش صحبت کردید، ازش بپرسید که مالیات بر درآمد در کشوری که زندگی می کنه چقدره ؟ مثلا من چند تا رو تا حدودی می دونم به گفته دوستانی که باهاشون همکاری داشته م ، آلمان ۱۸ % ، لهستان ۲۳ % ، سوئیس ۱۲ % و ایتالیا اگر حسابی تا ۵۰۰۰ یورو در ماه تراکنیش داشته باشه ، مالیات بهش تعلق نمی گیره ولی بیشتر باشه چرا ، دیگه منطقی هم بخواهیم در نظر بگیریم دوستتون که نباید مالیات پولی رو بده که به شما میرسه ، قبول؟

حالا فرض می کنیم شما در ماه اول ۱۰۰۰ یورو درآمد داشته باشید و اکانت ادسنس شما در کشور آلمان باشه ، چیزی حدودی ۱۸۰ یورو مالیات پول شما میشه که گوگل به حساب دوستت واریز کرده و شما باید بدید  .

دوستان این حق رو به هموطنان خارج از ایران هم بدید که اون ها از پول ما سهمی داشته باشند ، البته این مورد بستیگی به شخص داره که شما این پیشنهاد رو می کنید ، ممکن از بستگان درجه یک باشه ، و عملا شما به جز مالیات  ، هزینه ی دیگه رو پرداخت نمی کنید .

شما در بهترین حالت طبق تجربه ی که من دارم  از کل مبلغی که به حساب شخص مورد نظر از طرف گوگل واریز میشه بهش بگید که  مالیات + کمیسیون  رو حداکثر ۴۰ % در نظر بگیرید ، چون واقعا هزینه مالیات بالاس و به جزء سوئیس و ایتالیا ، تقریبا نصف پولی رو که به دستشون میرسه از درآمد شما رو باید مالیات بدهند ، البته ممکنه اونم بستگی به نوع حساب داشته باشه ، مثلا توی بریتانیا اگه درست گفته باشم تا ۹۰۰۰ هزار پوند در سال مالیات تعلق نمی گیره ، البته به حسای های خاص ولی اگر بیشتر بشه ممکن بیش از ۲۰ % مالیات بخوره و ….

شما برای ایتالیا که مالیات تعلق نمیگیره همون ۲۵ % رو پیشنهاد بدید و برای بقیه کشورها ، بستگی به مالیاتی  که دوستان میدن و توافقی که سر پورسانت به دست می آورید از ۲۵ % تا ۴۰ % به نظر من متعادله .

خب درآمد شما از این حساب  شده یورو ، اگر فرض کنیم در کشور آلمان باشه اکانتتون و کل پولی رو که میدید به دوستتون ( مالیات + کمیسیون = ۳۰ % ) باشد ، برابر با ۶۵۰ یورو خواهد بود

که با یک حساب سر انگشتی میشه چیزی حدود : ۶۵۰ * ۳۶۷۵ = ۲۴۰۰۰۰۰ هزارتومان

که این میشه فقط درآمد شما از یک حساب ادسنس ، حتی هم مقدار هم میتونه برای هدف گذاری درآمد و استقلال مالی بسیار بسیار مهم و نقشی تعیین کننده داشته باشه ، در متن های آینده روشی به شما گفته میشه که میتونید حداقل این درآمد رو سه برابر کنید .

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید