کسب درامد از گوگل ادسنس

اعتماد دو طرفه و نقش ان در موفقیت شما در گوگل ادسنس

شاید بگید چطوری میشه به کسی که برای اولین بار در دنیای مجازی باهاش آشنا شدید میشه بهش اعتماد کرد و پولتون رو در اخیتارش قرار بدید ؟ در نظر داشته باشید که دوستانی که در خارج از ایران هستند شاید پول در اولویت دوم آنها باشد، چون ممکن به هیچ قیمتی حاضر نباشند مشخصات  پستی و بانکیشونو در اختیار شما قرار بدن ، به خاطر شرایط سخت و حساسی که در اروپا دارند و کلیه تراکنش ها مالی کنترل می شوند .

تجربه ی خودم

یکی از دوستانی که در بلژيکه چند باری پولی ر و که گوگل براش واریز می کرد ، برام ارسال می کرد به ایتالیا ، بعد گفت  از اداره بیمه براش نامه اومده بود، چون تو به ایتالیا پول واریز می کنی پیشنهاد می کنیم بیا پولتو بیمه کن ، یا موارد مشابه ، دوستان می گفتند چون از نامه ی گوگل براشون اومده ، شرکتی که خدمات اینترنتی رو ارائه میده ، بهش پیشنهاد اشتراک های مختلفی رو داده بود ، چون فهمیده بود که داره با گوگل کار می کرده ، دوستان می گفتن همین موارد یعنی دردسر ، که باید یه رفع و رجوعش کرد .

پس شما هم به حساسیت اون ها احترام بگذارید و همکاری رو یکطرفه در نظر نگیرید بلکه کاملا دو طرفه خواهد بود یک چیزی رو به دست می آورید که به نفع هر دوی شما خواهد بود ، خدا رو شکر من که توی تجربه  هام تا بحال از دوستان خارج از ایران کوتاهی ندیدم و خودمم سعی کردم راز دار اطلاعاتشون باشم

شما ممکن است این را هم بپسندید

یک پاسخ

  1. فروردین ۵, ۱۳۹۷

    […] دوستانی که حاضر می شوند مشخصات خودشون رو در اختیار ما قرار بدهند هر کدام خواسته های متفاوتی دارند […]

پاسخ دهید