کسب درامد از گوگل ادسنس

آدرس مجازی یا حقیقی برای کار با ادسنس

در نظر داشته باشید که هر دلیلی نامه ارسالی گوگل به دست دوستتون نرسیده ، خب آدرسی که شما دارید مجازیه ؟ خب چطوری میخواهید حسابتون رو تایید کنید ؟

تمام این عنوانین آدرس مجازی عملا هیچ کاربردی در گوگل ادسنس نداره ، نامه ی گوگل همانطور که گفتم یک نامه ی معمولی و بدون کد رهگیریه ، ممکن تا سه بار نرسه و مجبور بشید که حسابتون رو از طریق کارت شناسایی یا نمیدونم قبض آب یا برق که به نام شخص صاحب حساب ادسنس تایید بشه ؟ آیا این شخص شما خواهید بود یا کسی که آدرس مجازی به شما داده ؟

گرفتن آدرس مجازی برای گوگل ادسنس

آدرس مجازی یا حقیقی برای کار با ادسنس

وقتی قرار باشه نامه نرسه آدرس حقیقی و فرد حقیقی هم نمیتونه کاری بکنه ، چه برسه با مشخصات مجازی ؟شما از کسانی که این سیستم رو ارائه میدن بپرسید که اگر نامه ی گوگل برای بار سوم نرسید چطوری میخان حساب  ادسنس رو تایید کنند ؟حتما این نکته را در نظر داشته باشید که  اکانت ادسنس به نام شما نباشه ، چون شما هیچ واقعیتی در کشور مورد نظر ندارید ؟ پس عملا هیچ پولی و کاری با اسم و مشخصات شما نمیشه کرد و  اگر هم کسی گفت ما اکانت به نام خودتون  میزنیم ، حتما از روش های تایید آدرس و حساب اطلاعات دقیقی به دست بیارید ، هر چند که اینطوری مقدور نخواهد بود .

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید